main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Indrek Kuusk. maleliit.ee

Indrek Kuusk. maleliit.ee

Indrek Kuusk ja Andres Kuusk võtsid Eesti meistrivõistlustel kaksikvõidu

Kategooriad: Male
Autor: Alver Kivi
08.09.2019
14:40

Laupäeval peeti Viljandis 15. Eesti meistrivõistlused male-kabe kahevõistluses. Osalejaid oli 41, nende seas 3 saarlast – 4-kordne mõttemängude maailmameister ja tänavune „hõbe“ Andres Kuusk, tema kaksikvend Indrek ning Rein Kirst.

Välkmale esikolmik – 1. Indrek Kuusk, 2. Georg Abozenko, 3. Andres Kuusk. Rein Kirst jagas 13. – 18. kohta. Välkkabe: 1.Heinar Jahu, 2. Indrek Kuusk, 3. Gert Elmaste, 4.-5. Andres Kuusk ja Rein Kirst.

Üldine paremusjärjestus selgitati males ja kabes saadud punktide liitmise teel. Eesti meistriks tuli 31 punktiga 36-st võimalikust Indrek Kuusk, 2.-3. Andres Kuusk (2. koht koefitsendi alusel) ja Gert Elmaste 26 punktiga. 8.-12. (9. koht koefitsendi järgi Rein Kirst. Seega saarlastele kuld- ja hõbemedal ning 9. koht.

Rein Kirst

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.