main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Indrek Kajupank jätkab koondise treenerite valikus

Kategooriad: Korvpall
Autor: Alver Kivi
07.07.2020
08:35

Eesti korvpallikoondis alustas esmaspäeval ettevalmistust 24.-26. juulil Tallinnas toimuvaks Balti keti karikaturniiriks, kus kontrollmängudes kohtutakse Läti ja Leedu koondistega.

Koondise ettevalmistus- ja mängudeperiood kestab 6. juulist kuni 30. juulini ning lisaks 24. juulil Leedu ja 26. juulil Lätiga toimuvatele kohtumistele tegeletakse lisaks ka kontrollmängude leidmisega.

Koondise peatreener Jukka Toijala ning tema abimehed Indrek Reinbok ja Heiko Rannula kutsusid ettevalmistustsükliks koondisesse 23 korvpallurit, kellest Balti keti karikaturniiriks valitakse välja 14-16 mängumeest.

Eesti korvpallikoondise kandidaadid Balti keti karikaks: Tanel Kurbas, Indrek Kajupank, Martin Paasoja, Sten Sokk, Kristjan Kitsing, Martin Dorbek, Siim-Sander Vene, Janari Jõesaar, Rait-Riivo Laane, Rain Veideman, Rauno Nurger, Sander Raieste, Kristian Kullamäe, Saimon Sutt, Kerr Kriisa, Kregor Hermet, Jaan Puidet, Siim-Markus Post, Mihkel Kirves, Robert Valge, Henri Drell, Mikk Jurkatamm, Taavi Jurkatamm.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.