main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kristjan Kombe võtluses. Sergei Solovei

Kristjan Kombe võtluses. Sergei Solovei

Hokikoondislane Kristjan Kombe liitub KHL-i klubiga

Kategooriad: Jäähoki
Autor: Alver Kivi
04.05.2021
23:03

Saarlasest Eesti jäähokikoondislane Kristjan Kombe asub uuel hooajal esindama KHL-is mängiva Helsingi Jokerit ridu, vahendab ERR.

21-aastane ründaja kuulus seni Soome kõrgliigas osaleva HPK hingekirja, lüües lõppenud põhihooajal kaasa 51 kohtumises ning visates kaks väravat. Eelnevalt esindas Kombe Hämeenlinna klubi U-20 meeskonda, kus oli võistkonna üks parimaid skooritegijaid.

Suure tõenäosusega hakkab Kombe esialgu esindama Jokerite teist meeskonda Kiekko-Vantaad, mis mängib Soome esiliigas. Nõndanimetatud kahe suuna mängijana võib Kombe mänguminuteid teenida nii Vantaa kui Jokerite eest.

Kristjan Kombest saab uuel hooajal teine eestlane maailma tugevuselt teises jäähokiliigas mängiva meeskonna ridades. Eelmisel nädalal siirdus Soome kõrgliigast KHL-i Eesti koondise üks liidreid Robert Rooba, kes sõlmis Venemaa klubi Tšerepovetsi Severstaliga üheaastase lepingu.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.