main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Saarlased rajal. ewrc.com

Saarlased rajal. ewrc.com

Hispaanlase protest võttis saarlastelt tiitli

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
19.08.2019
08:15

Algselt Tšehhis toimunud autoralli EM-etapi järel ERC3 Junior klassi Euroopa meistriks kroonitud Ken Torn ja Kauri Pannas jäid tiitlist siiski ilma, kuna kohandatud aegade järel võitis Barumi ralli hispaanlane Efren Llarena, kes tagas sellega ka EM-tiitli.

Algselt otsustasid korraldajad viimase katse katkestamise järel anda allesjäänud sõitjatele sama aeg. Pärast hispaanlase protesti ja juhtunu kaalumist otsustas võistluste kohtunik aga aegu siiski kohandada ja sellega tõusis rallivõitjaks hoopis Llarena 1 punktilise eduga saarlase ees.

Ometi pole ka see lõplik otsus, kuna Tornil on võimalik protest sisse anda. “Meist mitteolenevatel põhjustel on tulemused siis sellised,” kirjutas Torn Facebookis. “Sellegipoolest oleme siiralt tänulikud kõikidele oma sponsoritele ja toetajatele, et saime osa sellest suurepärasest võimalusest sõita ERC sarja koos parima tiimiga. Oli palju uusi väljakutseid ning eneseületust. Tohutul hulgal uusi kogemusi ning õppetunde, mida saame endaga kaasa võtta tulevastele rallidele.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.