main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Hindrek Pulk rünnakul. Alver Kivi

Hindrek Pulk rünnakul. Alver Kivi

Hindrek Pulk liitub 28-aastasena Prantsusmaa suurklubiga!

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
26.06.2019
21:40

Tartu Bigbanki meeskond peab hakkama otsima endale uut diagonaalründajat, sest Hindrek Pulk on sõlminud lepingu Prantsusmaa tänavuse hõbedaklubi Chaumont’iga, vahendab võrkpall24.

28-aastane Hindrek Pulk paneb välismaal oma võimed proovile esmakordselt. Võrkpall24.ee andmetel langetasid prantslased otsuse Pulk palgata pärast Euroopa Kuldliiga poolfinaali Türgiga, kus saarlane tõi 18 punkti (+13). Poleks Pulk kuueaastase pausi järel tänavu koondisse pääsenud, olnuks ka taolise lepingu teenimine välistatud.

Pulgast saab kõigi eelduste kohaselt Chaumont’i teine diagonaal, sest põhikoosseisus peaks jätkama 24-aastane prantslane Julien Winkelmuller. Tõsi, lõppenud hooaeg näitas, et Winkelmulleri kõrval võiks ka teine diagonaal märgatavalt mänguaega teenida.

Chaumont osales tänavu Meistrite liigas, uuel hooajal mängitakse tugevuselt teist eurosarja (CEV Cup), kus kohe avaringis tuleb vastu tugev Venemaa klubi Novosibirski Lokomotiiv.

“Meil oli tänavu suur soov koostada meeskond ainult eestlastest, kuid nüüd asume Hindrekule otsima asendust välismaalt. Hindrekule soovime aga esimese välislepingu puhul õnne,” ütles Tartu klubi mänedžer Hendrik Rikand Võrkpall24.ee’le.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.