main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Hindrek Pulk meeskonna esimeses pallitrennis. Alver Kivi

Hindrek Pulk meeskonna esimeses pallitrennis. Alver Kivi

Hindrek Pulk: kodusaarel saab teha ühte suurt ja vägevat asja

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
29.08.2017
08:48

Saaremaa Võrkpalliklubi üks suuremaid tähti on kindlasti oma mees Hindrek Pulk, kes viimastel hooaegadel olnud Eesti liigas üks kuumemaid nimesid. Kuigi pakkumisi oli ka mujalt eelistas ta olla ajaloolise hetke osaline.

“Kui kuulsin Saaremaa võrkpallimeeskonna loomisest, siis alguses ei uskunud seda, sest sellel teemal on juba nii pikki aastaid räägitud ja seni polnud kusagile jõutud,” tunnistas Hindrek Pulk.

“Finantsiliselt on ühe võrkpallimeeskonna tegemine suur koormus ning Tallinnast väljas ja Saaremaal veel eriti. Seepärast ei paistnud see mõte ka reaalsena, aga et see nüüd on ikkagi teoks saanud on vägev.”

Hindrek Pulk ei salga, et tal olid uue klubiga liitumise eel ka kõhklused ja kahtlused, aga kui käsi südamel kinnitati, et eelarve ja rahadega on kõik korras ning kokku pannakse ambitsioonikas ja tugev meeskond tuli jah sõna ära.

Samas oli talle pakkumisi ka teistelt Eesti klubidelt ja võimalus oli minna ka välismaale. “Aga kuna Saaremaa meeskonnas mängima hakkamine on ikkagi ajalooline hetk, siis soovisin selle juures olla,” lausus Hindrek Pulk, kes tahab kodusaarel teha ühte suurt ja vägevat asja.

Diagonaalründajana seisab tal aga ees huvitav ja konkurentsitihe hooaeg Siim Põlluäärega, kus kerge ei tule kummalgi. “Mina annan endast mängus ja treeningul sada protsenti ning kui treener mind usaldab on hea meel. Olen valmis andma Siimule võitluse koha pärast,” märkis ta.

Hindrek Pulk usub, et meeskonnal on kõige kõrgemad sihid ja selle võistkonnaga on võimalik teha suuri tegusid, olla kõige kõrgeimal positsioonil kõigis sarjades, kus osaletakse.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.