main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Hindrek Pulk on tõhus jõud. Alver Kivi

Hindrek Pulk on tõhus jõud. Alver Kivi

Hindrek Pulk ja Mihkel Tanila liitusid Saaremaa meeskonnaga

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
09.06.2017
13:04

Saaremaa võrkpallimeeskond on esimeste mängumeestega kokkuleppele jõudnud, allkirjad on andnud Hindrek Pulk ja Mihkel Tanila.

Meil on hea meel teatada, et uuel hooajal on meie rivistuses Hindrek Pulk, kes on silmapaistvat karjääri teinud võrkpallis juba aastaid. Hindrek oli meie vaateväljas koheselt, kui saime selgeks, et uuel hooajal meeskonnaga välja tulema. Pulk on mees, kes on kastaneid tulest välja toonud nii Selveri,  kui Pärnu meeskonnas mängides. Pulga sõnul on tal suur au mängida kodusaare meeskonnas ja antud koostöö tekitab väga erilise tunde ja annab suure motivatsiooni uuel hooajal suuri tegusid teha.

Samuti on allkirjastatud kokkuleppe ka Mihkel Tanilaga, kes on üks kolmest heal tasemel Saaremaa temporündajast. Klubil on hea meel et Tanila otsustas oma sammud seada kodusaarele ja kindlasti saab ta olema fännide üks lemmikmängijatest. Tanilia loodab, et kohe esimene aasta klubiga oleks väga edukas ning soovib, et see projekt oleks Saaremaal järkusuutlik aastaid.

Veel on kokkuleppele jõutud ühe nurgaründajaga ja liberoga, kellest ka peagi rääkida saame. Samuti on läbirääkimised lõppfaasis mitme meie jaoks olulise ja heal tasemel Eesti mängumehega, kelle nimed saame avalikustada ehk juba uuel nädalal.

Klubi vaatab aktiivsel ringi ka välismängijate turul ja oleme suure tõenäosusega 2-3 võõrleegionäri oma meeskonda toomas.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.