main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Hindrek Pulga hüppeliiges võeti kiirelt kontrolli alla. Alver Kivi

Hindrek Pulga hüppeliiges võeti kiirelt kontrolli alla. Alver Kivi

Hindrek Pulga kaasamängimine õhtuses finaalis lahtine

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
31.03.2021
11:09

Pühapäeval Eesti võrkpallimeistrivõistluste esimeses finaalkohtumises Bigbank Tartu vastu hüppeliigest vigastanud Saaremaa Võrkpalliklubi rünnakuteliidri Hindrek Pulga kaasamängimine tänaõhtuses kordusmängus on lahtine.

„Mängus näeme, kas Hindrek tuleb platsile,“ ei avanud meeskonna mänedžer Hannes Sepp kaarte. „Hindrek oli meil trennis kohal, aga millised on tema võimalused ja lõplik olukord näeme ikkagi alles õhtul.“

Esmaspäeval oli puhkepäev, teisipäeval käisid mehed jõusaalis ja tegid õhtuse trenni ning kolmapäeva hommikul tehti tavapärane mängueelne trenn. Sepa sõnul on meeskond võitluslikus meeleolus.

„Oleme võitluseks valmis ja kaotada pole midagi,“ lausus mänedžer. „Paneme torust niipalju, kui tuleb ja mängime pingevabalt. Iga mees peab olema muidugi väga heal tasemel, sest kui keegi ansamblist välja langeb, siis on meil probleeme. Aga küll me kodusaalis vastastel elu ebamugavaks teeme.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.