main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Helar Jalg servimas. Alver Kivi

Helar Jalg servimas. Alver Kivi

Helar Jalg enam Meistriliiga tasemel ei mängi

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
13.08.2021
09:09

Viimased neli hooaega Saaremaa Võrkpalliklubi ridadesse kuulunud nurgaründaja Helar Jalg loobus tipptasemel mängimisest ja aitab nüüd jõudu mõõda esiliigas mängivat Saaremaa meeskonda.

„Tegelikult mängisin juba kevadel poole kohaga, sest sain endale korraliku töökoha,“ märkis Helar Jalg, lisades, et kui Saaremaa Võrkpalliklubi oleks ka tänavu jätkanud, siis ikkagi ilma temata.

„Üldiselt jäin enda profikarjääriga rahule. Nooremana oleks tahtnud võib-olla välismaal ära käia, aga koondisega mängisime juunioride maailmameistrivõistlustel ja seda võib ju pidada korralikuks saavutuseks. Ka Saaremaaga võidetud kolm tiitlit olid magusad, nagu oleks olnud esmakordne võidukogemus.“

Neli hooaega Saaremaa Võrkpalliklubis jäävad Helar Jalgile meelde vaid kõige positiivsemalt. „Super inimesed, maailma parimad fännid ja rahvast täis tribüünid ei unune mitte kunagi,“ lausus nurgaründaja.

Tegelikult on Helar Jalg alles 27-aastane ja karjäär võiks tipptasemel kesta veel mitu hooaega. „Tuli hea pakkumine, olen firmas Würth müügiesindaja ja mulle see töö meeldib,“ selgitas ta, lisades, et on oma valikuga rahul.

Võrkpalli mängib Helar Jalg aga edasi aidates esiliigas Saaremaa meeskonda. „Vaatame kuidas minema hakkab, miks mitte mängida medalitele,“ oli ta uue meeskonna võimaluste osas optimistlik.

Samas märkis Helar Jalg, et Saaremaa Võrkpalliklubi kaardilt kadumine on ka tema jaoks väga kurb areng. „Kahju, et see nii lõppes ja ega see viimased pool aastat kõige ilusam polnud,“ tõdes ta.

„Aga ma oleks meeskonna fänn edasi olnud, sest head sõbrad oleks seal mänginud ja neid oleksin vaatamas edasi käinud. Äkki keegi teeb selle asja ära ja hakkab vedama, sest klubi läks nelja aasta jooksul väga paljudele korda.“

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.