main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Heddi Pruul kaitsealas puhtaks löömas. Alver Kivi

Heddi Pruul kaitsealas puhtaks löömas. Alver Kivi

Heddi Pruul jõudis FC Kuresaare eest sajanda kohtumiseni

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
27.06.2018
08:20

17. juuni Eesti naiste jalgpallimeistrivõistluste esiliiga kohtumine JK Tallinna Kalev II vastu oli keskkaitsja Heddi Pruulile 100. liigamäng FC Kuressaare naiskonna eest.

Seni on FC Kuressaare naistest maagilise piiri ületanud Liis Jaaku (Lõhmus) 152, Liisi Salong 123 ja Kätriin Tamm 103 kohtumisega. Heddi Pruulist sai seega naiskonna neljas mängija, kes selle saavutuseni jõudnud.

„See on mulle üllatuseks, ma ei ole jälginud paljudes mängudes olen kaasa saanud lüüa,“ tunnistas Heddi Pruul. „Arvestades, et mul on päevaplaan suhteliselt tihe, on see minu jaoks suur saavutus.

Kui sa armastad midagi nii palju, siis ei ole raske selle saja mänguni jõuda. Tuleb ainult tööd teha selle nimel, millest hoolid.“

100 mängu on suur arv ja kindlasti on igal mängijal, mis neist kohtumistest enim on meelde jäänud või mis esimesena pähe tuleb. „Kõige rohkem meenub see  kui sa tunned, et kuidagi ei jõua enam, aga siis surud hambad kokku ja mängid mängu ikkagi lõpuni ja vahet ei ole, mis tabloo näitab,“ märkis Heddi Pruul.

Naiskonna peatreener Roland Kütt iseloomustab Heddi Pruuli kui kompromissitut võitlejat, kes läheb igasse olukorda sisse, ei karda vastasega kontakti ja oskab peaga mängida. „Usaldusväärne kaitsja,“ tunnistas treener, lisades, et mängudel saab temaga alati arvestada.

„Kindlasti annab tal oma mängus veel palju juurde panna ja eeskätt just palliga tegusemisel, sest liiga palju lööb kohe ühega ette. Mõnikord võiks palli rohkem hoida ja ka sööta. Aga samas ei ole vastastel Heddist lihtne mööda mängida ja ta ei karda haiget saada.“

Heddi Pruuli sõnul on ta oma seniste mängudega enam-vähem rahule jäänud, kuigi alati saab palju paremini mängida. „Ma tean, et olen väljakul üritanud endast parima anda,“ tõdes ta. „Ka naiskond on väga suure hüppe teinud. Kui kunagi mängiti pikka palli ette ja las ründaja jookseb, siis nüüd üritame ikka läbi kõikide liinide mängida.“

Oma eesmärkides jalgpallis rääkides ütles Heddi Pruul, et ta üritab niikaua, kui võimalik mängus olla. „Meil tulevad noored kiired jalad peale ja vanemad saavad tihtipeale vaid kogemustega neile vastu. Mina ei ole enam kõige kiiremate jalgadega ja saan toetuda, noorte vastu mängides, vaid kogemusele,“ lausus keskkaitsja.

 

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.