main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Heda Kruusiauk krooniti Saaremaa Malekuningannaks

Kategooriad: Male
Autor: Alver Kivi
21.05.2018
10:26

Saaremaa Malekuninganna 27. korda toimunud karikaturniirile tuli meie nelja naismaletaja kõrvale mängima viis külalist mandrilt.

Viievoorulise võistluse šveitsi süsteemis võitis tallnnlanna Heda Kruusiauk 4,5 ounktiga. Teine oli teine pealinnlanna Merike Rõtova 3,5 punktiga. Neli mängijat kogus võrdselt 3 punkti, kes koefitsienti arvestades reastusid järgmiselt: 3. Tiina Põlendik, 4. Milde Burkova, 5. Ülle Rahula, 6. Siret Sui.

Sama turniiri tulemuste põhjal jagati välja ka maakonna naiste meistrivõistluste medalid, mille saajateks olid Milde Burkova, ülle Rahula ja Siret Sui.

Juuno Jalakas

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.