main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Harri Palmar asub servima. Irina Mägi

Harri Palmar asub servima. Irina Mägi

Harri Palmari eelistus oli Saaremaa Võrkpalliklubi

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
31.05.2019
10:27

Eelmisel aastal Saaremaa Võrkpalliklubiga liitunud Harri Palmar jätkab meeskonnas ka tänavu ja see oli keskblokeerija kindel valik.

“Mulle sobib,” tunnistas ema poolt saarlane Harri Palmar, kelle sõnul ta muud mängupaika ei otsinud ja Saaremaal jätkamine lepiti kokku juba eelmise hooaja lõpus. “Klubis on kõik vajalik spordi tegemiseks olemas. Meeskond on professionaalne ja plaanid suured ning jätkamine on vaid au.”

Samal positsioonil hakkab mängima ka koondislane Henri Treial ja tugev meeskond tähendab ka tihedat konkurentsi. Viimast tugeva töömehena tuntud Harri Palmar ei karda. “Tuleb pingutada,” märkis keskblokeerija.

“Eks konkurents on edasiviiv jõud ja vaatame, kes kolmandaks meheks tuleb. Mul endal on vaja eeskätt füüsis tugevamaks saada, et olla resultatiivne. Sellega ma juba töötan, et sügiseks valmis olla.”

Eelmisele hooajale tagasi vaadates ütles Harri Palmar, et oli positiivseid ja ka mõrumaid hetki. “Korda läksid kindlasti karikamängud ja eurosari, ebaõnnestusid meistrivõistlused ja just poolfinaalis Pärnule 0:3 alla jäämine. Meist käidi lihtsalt üle,” tõdes ta.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.