main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Gunnar Klettenberg on oma noren hobusel takistuse ületanud. Alver Kivi

Gunnar Klettenberg on oma noren hobusel takistuse ületanud. Alver Kivi

Gunnar Klettenberg: Saare Ratsakeskus on tasemel

Kategooriad: Ratsutamine
Autor: Alver Kivi
21.08.2017
08:47

Laupäeval Saare Ratsakeskuses toimunud ratsavõistlusel Saare Sügiskarikas 2017 osales ka Eesti üks tuntumaid ratsanikke Gunnar Klettenberg, kes andis keskusele positiivse hinnangu.

“Jaagup Kallas on siin tubli maneeži püsti pannud ja see ei ole lihtne,” lausus Gunnar Klettenberg. “Nüüd oleks vaja ka tall veel suuremaks ja pikemaks ehitada, siis oleks kõik täiesti tasemel. Maneeži pole igal ratsutajal kodus võtta ja see on ikka päris suur asi.”

Gunnar Klettenbergi sõnul tuligi ta Saaremaal just tänu Jaagup Kallase kutsele. “Mõõda Eestit võistlemas käia eriti palju aega ei ole ja ka siin kõrgeid eesmärke ei sea,” lausus ta. “Esikoht pole tähtis. Mul on kaasas noored hobused ja üks kes on vähe võistelnud, neile on see rohkem treeningvõistlus.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.