main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Guernseyl otsitakse Saarte mängudeks vabatahtlikke

Kategooriad: Saarte mängud
Autor: Alver Kivi
09.07.2022
09:03

Guernsey korvpalliliit (GBA) otsib vabatahtlikke, kes aitaksid kaasa 2023. aasta rahvusvaheliste Saarte mängude turniiri korraldamisele.

Kõrgetasemelise spordiürituse ajal on vaja abi lauas ja kohtunike töö hõlbustamiseks. Guernsey Korvpalli Liidu mänedžer Emma Webb ütles, et vabatahtlikuks võivad minna kõik ja osalejad saavad enne sündmust koolitust.

„Läbi kogu hooaja 2022/2023 korraldatakse õppimist kohaliku liiga mängudel ja ametlike vabatahtlikena läbitakse ka mõned mängueelsed koolitused,“ ütles Webb. „Ootame hea meelega kõiki üle 14-aastaseid vabatahtlikke, sest üritusel on ka muid ülesandeid, mida noored saavad aidata.“

Guernsey meeste korvpallimeeskond jäi napilt pronksmedalist ilma, kui mängud peeti viimati 2019. aastal Gibraltaril ja naised loodavad saavutada medalitabelis koha, mis on samaväärne eelmiste mängude eduga.

Guernsey Korvpalli Liid president Pete Beausire ütles, et see on vabatahtlikele “fantastiline võimalus” jälgida spordiala esindajaid Briti saartelt Kariibi mere riikideni. “Korvpall on tempokas ja põnev mäng ja saate mängust parima ülevaate ise selle toimimisse panustades,” lisas ta.

Saaremaa korvpallimeeskond kaotas 2019. aasta Gibraltari mängude finaalis Kaimani saartele ja sai turniiril hõbemedalid.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.