main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Laura Rahnel ja Grete Gull. Rein Kompus/tennisnet.ee

Grete Gull võitis paarismängu

Kategooriad: Tennis
Autor: Alver Kivi
20.05.2023
08:46

Tennise ITF-i J100 (varem 3. kategooria) turniiril Estonian Junior Openil jäi neidude paarismängus võit Eestisse, kui esikohale tulid Grete Gull – Laura Rahnel (3).

Nende jaoks oli kõige raskem poolfinaal, kui vastu tuli esimese asetusega paar Dora Miškovic (Horvaatia) – Dune Vaissaud (Prantsusmaa), võit tuli eestlannadele numbritega 6:4, 4:6, 10:6. Finaalis võitsid Gull – Rahnel Valeria Krohhotina (-) – Lea Nilssoni (Rootsi) 7:5, 7:5.

Eesti neiud kahjuks üksikmängus ei säranud. “Päris kaua on meil nii olnud, et üksikmäng kulgeb raskemalt kui paarismäng,” rääkis Eestile esikoha toonud Gull tennisnet.ee vahendusel.

“Kahekesi on väljakul kuidagi lihtsam olla, meil Lauraga klapib ka mäng hästi. Finaali võinuks võita isegi kindlamalt, aga ise tegime endale elu raskemaks. Seda vene tüdrukut Krohhotinat võitsime Hanko turniiril palju lihtsamalt, ehkki tal oli siis teine paariline.”

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.