main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Koondis pärast võidukat mängu. FIVB

Koondis pärast võidukat mängu. FIVB

Gregor Allik koondisega kolmas

Kategooriad: Korvpall
Autor: Alver Kivi
09.08.2021
12:50

Iisraelis, Tel Avivis toimunud Euroopa Challenger turniiril oli Eesti U18 lorvpallikoondis, kelle ridades ka Gregor Allik pühapäeval vastamisi võõrustaja Iisraeliga, kellest saadi 81:75 jagu.

Eesti kogus grupis, kuhu lisaks Israelile kuulus veel Prantsusmaa, Kreeka, Leedu ja Portugal, kolm võitu ning kaks kaotust. Kuna turniiril play-off‘e ei mängita, siis Iisrael võttis nelja võidu ja ühe kaotusega esikoha, Leedu, Eesti ja Prantsusmaa (kõik 3-2) jagasid surnud ringiga omavahel kohad 2.-4., Kreeka (2-3) oli viies ja Portugal (0-5) kuues.

Leedu, Eesti ja Prantsusmaa vahelises surnud ringis teenisid kõik tiimid omavahelistest kohtumistest võidu ja kaotuse, kuid Leedul oli parim korvide vahe +11. Eesti saldo oli -3 ja Prantsusmaal -8.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.