main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Karola Soe mänguhoos. Alver Kivi

Karola Soe mänguhoos. Alver Kivi

Golfinaised kõrges konkurentsis

Kategooriad: golf
Autor: Alver Kivi
24.08.2019
09:44

Saaremaa Golf & Country Clubis mängitavatel Eesti löögimängu meistrivõistlustel on saarlannad avapäeva järel teisel ja kolmandal kohal.

Naiste parim oli avapäeval Anete Liis Adul tulemusega +4 (76). Talle järgnemas on Karola Soe +8 (80) ja kolmas Triin Marleen Ustal (mõlemad Saaremaa Golfiklubi) samuti +8 (80).

Meeste parimad olid eile Joonas Juan Turba (EGCC) ja Kevin Christopher Jegers (Niitvälja Golfiklubi) tulemusega -1 (71). Neile järgnevad Ken-Marten Soo (EGCC) par-iga, Timo Raukas (Niitvälja Golfiklubi) ja Richard Teder (EGCC) tulemitega +3 (75), Carl Hellat (Niitvälja Golfiklubi) +4 (76) ja parim kohalik mängija Karl Aru (Saaremaa Golfiklubi) tulemusega +4 (76).

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.