main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Rein Raudsepal on kindlad plaanid. Saare Golf

Rein Raudsepal on kindlad plaanid. Saare Golf

Golfiharrastusel tahetakse tõsta kohalike osakaalu

Kategooriad: golf
Autor: Alver Kivi
24.01.2019
08:20

Sellest nädalast Saare Golf OÜ müügimänedžeri ametisse asunud Rein Raudsepp peab üheks tähtsamaks eesmärgiks kohaliku mängija osatähtsuse suurendamist.

Rein Raudsepa peamiseks ülesandeks on moodustada kodumaiste ja rahvusvaheliste külaliste jaoks kohandatud moodne klubistruktuur ja arendada välja visioon saamaks Põhja-Euroopa üheks juhtivaks golfi sihtkohaks.

„Meil on see potentsiaal olnud kogu aeg olemas, sest tegu on ühe parema väljakuga Eestis nii oma ülesehituse, kui ka asukoha poolest, sest praktiliselt ei ole ükski väljak linnale nii lähedal,“ rääkis Rein Raudsepp.

„Ise ka imestan, et miks ei ole veel eesmärgile jõutud. Väljak on ainulaadne selle poolest, et selle ehitas kohalik omavalitsus, aga kõik teised on rajatud erainvestorite poolt. Golf on selles mõttes eriline, et teistel spordialadel omavalitsus ehitab kogu infrastruktuuri, golfis ei ole ta paraku nii läinud. Kuressaare on siin väga positiivne näide.“

Rein Raudsepa hinnangul on väljaku käigus hoidmine suhteliselt kulukas ning Eesti golfiväljakud on elus tänu sellele, et meil on käinud Soome mängijad ja see jääb veel päästehoovaks mitmeteks aastateks.

„Tuleb kõik osapooled ühise laua taha saada ja arendama hakata, midagi keerulist ei ole,“ lausus ta lisades, et golfarid tahavad tulla mängima ning tarbima hotelle ja spasid, seepärast peab majutajatega koos tegema ja kaasama ka omavalitsuse.

Kui praegu on Saaremaa golfiklubil alla kahesaja liikme, siis peaks olema üle tuhande, et väljak ots-otsaga kokku saaks ja see on siht kuhu plaanime jõuda. Tuhandest liikmest võiks pooled olla saarlased. Sama mure on ka kõigil teistel Eesti väljakutel. Kaks suuremat on Niitvälja ja Jõelähtme, aga seal on ka 500-700 liiget.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.