main banner
Saaremaa Spordisõber logo




Gerli Gull (vasakul) ja Silvia Pertens

Gerli Gull (vasakul) ja Silvia Pertens

Gerli Gull võitis karikaetapi

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
08.07.2017
19:14

Hiljuti Saarte mängudel rannavolles võidutsenud Gerli Gull oli reedel võidukas ka Pärnus toimunud noorte rannavõrkpalli karikavõistluste teise etapil. U20klassi võitjaks tulii Gerli Gull koos Silvia Pertensiga.  Sarja kolmas etapp on kavas 14.-16. juulil Saaremaal ja neljas etapp 21.-23. juuli Viljandis. Noorte rannavõrkpalli Eesti meistrivõistlused toimuvad 28.-30. juulil Tartus.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.