main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Gull ja Nelis mänguhoos. Alver Kivi

Gull ja Nelis mänguhoos. Alver Kivi

Gerli Gull ja Liisel Nelis krooniti rannavolle meistriks

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
25.07.2020
18:43

Kuressaare rannas mängitud maakonna rannavolle meistrivõistlused võitsid Gerli Gull ja Liisel Nelis, kes alistasid finaalis paari Kadi Kalm ja Kaia Piipuu 2:0.

Finaali avageimi alustasid bravuurikamalt Gull ja Nelis, kes asusid juhtima 3:0 ja 8:7, kuid vastased võtsid järgi ja viigistasid 13:13. Sealt peale kulges punkt-punkti mäng, mille Gull-Nelis võitsid 24:22.

Ka teist geimi alustasid Gull ja Nelis paremini, kui said ette 7:3 ja 12:8. Kalm ja Piipuu polnud aga löödud. Nad jõudsid viigini seisul 20:20, kuid enamaks seekord jõudu polnud ja nii kuulus võit Gull-Nelisele 22:20.

„Me oleme kõvasti trenni teinud ja võit on meile oluline,“ tunnistas Liisel Nelis. „Võtsime eesmärgi, et teeme trenni ja harjutame ja võistleme. Finaalis läksid geimilõpud pisut käest ära, sest vastane tahab ka võita. Me veel noored ja käsi hakkab värisema, see mäng vajab veel praktiseerimist.“

Turniiri esimeses alagrupimängus kaotasid Gull-Nelis 0:2 just Kalm-Piipuule. „See oli meie kõige esimene mäng ja polnud veel soojad. Meile andis see kindlasti tiivad ja soovisime häid vastaseid finaalis võita,“ märkis Liisel Nelis, kelle sõnul mindi finaali rahuliku emotsiooniga ja plaaniga võit ise ära võtta.

Pronksmedali mängus võitsid Cristin Lepp – Marta Nelis 2:1 (21:10, 16:21, 15:20) Kaisa Õunpuu ja Merili Suu. Kokku osales 6 naispaari.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.