main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Tublimad noormehed. volley.ee

Tublimad noormehed. volley.ee

Gerdo Pool jätkuvalt võitmatu

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
07.07.2020
08:33

Kohilas peetud Swedbanki noorte rannavõrkpalli karikavõistluste kolmandale etapile tõmmati joon alla esmaspäeval, kui võistlustules olid kuni 18-aastased noored. Kokku käis rannaliival 39 võistkonda – poeglaste konkurentsis 19 ja tütarlaste arvestuses 20, vahendab volley. 

Kuni 18-aastaste poeglaste arvestuses võtsid teise etapivõidu järjest sarja üldliidrid Egert Roodi ja Gerdo Pool, kes olid Kohilas parimad ka U-20 turniiril. Hooaja parima etteaste teinud Jan Stog ja Sander Pärna saavutasid hõbe- ning Martin Voit ja Jasper Laus sarnaselt avaetapile pronksmedali.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.