main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Georg Grossil on võimalik teha võiduga ajalugu. Irina Mägi

Georg Grossil on võimalik teha võiduga ajalugu. Irina Mägi

Georg Gross jahib Saaremaa ralli viiendat võitu

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
09.10.2019
13:02

Georg Gross on Saaremaa ralli võitnud piloodina 2009., 2013. ja 2018. ning kaardilugejana 2017. aastal. Tänavuse edu korral on tal võimalus tõusta legendaarse Ivar Raidami kõrvale, kes on trooninud ainsana viiel korral.

“Võit on kindlasti eesmärgiks,” märkis Georg Gross. “Aga tingimused saavad olema keerulised ja tuleb väga raske ralli. Saaremaal on ilm alati määrava tähtsusega ja sellistes oludes nagu oli mullu saab väga harva sõita. Kui tahad olla edukas, siis tuleb vigu vältida.”

Georg Gross ütles, et võitude arvult Ivari Raidami kõrvale tõusmine on oleks muidugi näitaja, aga see pole põhjus, miks siia võistlema tulla. “Saaremaale tulek on juba iseenesest sündmus,”  leidis koos kaardilugeja Raigo Mõlderiga Ford Fiesta WRC-l kihutav rallipiloot.

“Pluss suurepärane ralli, mõnus õhkkond ja tuhanded fännid. Eks mitmed mehed tulevad siia plaaniga võita, nad sõidavad libedaga hästi ja ega seepärast nendes oludes munada ei tohi.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.