main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Genro Paas on väge täis. Alver Kivi

Genro Paas on väge täis. Alver Kivi

Genro Paas püstitas vasaraheites uue maakonna rekordi

Kategooriad: Kergejõustik
Autor: Alver Kivi
15.05.2015
08:28

Tallinnas toimunud noorte heitjate seeriavõistlusel väljaspool arvestust osalenud Genro Paas heitis vasarat 65.32, mis on uus Saare maakonna rekord.

„See tulemus ei olnud üllatus, sest viimastes trennides heitsin pidevalt 63 meetrit ja võistlustelt võis oodata paari meetrist lisa,“ rääkis oma nimel olnud eelmise rekordi 64.02 ületanud Genro Paas.

„Parandusega olen väga rahul,sest sain tulemuse uude meetrisse ja ka edetabelis on see 35+ Eesti tipptulemus. Samas makismum see kindlasti ei olnud, sest tehnika on veel krobeline.“

Eelmise hooaja vigastuse tõttu pooleli jätnud Genro Paas parandas aasta aega selga, hakkas sügisel taas end liigutama ja füüsiline vorm läks järjest paremaks. Selle aasta eesmärk oli ületada vasaraheites 65 meetrit ja püstitada isiklik rekord, aga nüüd seadis ta uueks sihiks 66 ja 67 meetrit.

Samas on ta harjutanud ka kuulitõuget, milles võistleb suvel Jerseyl ka Saarte mängudel. Ka kuulitõukes tahab ta püstitada uue rekordi. Praegune 17.05 kuulub Genro Paasile.

„Praegu peab olema juba heas vormis, sest eesmärk on võistelda vasaraheites Balti matšil ja saada Eesti koondisesse Euroopa karikavõistlusteks, kus katsevõistlused on juba ees. Saarte mängud ei ole sel aastal prioriteediks, kuigi ka seal tahan makismaalselt hästi esineda,“ rääkis Genro Paas.

 

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.