main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Märten Opp võitleb palli pärast. Alver Kivi

Märten Opp võitleb palli pärast. Alver Kivi

Flora võttis Kuressaare vastu lõpuks oma

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
05.08.2018
22:59

FC Kuressaare suutis koduväljakul Eesti jalgpalli meistritiitli nimel võitlevale FC Florale vastu seista 65. minutit, siis lasti lüüa endale neli vastuseta väravat ja kohtumine kaotati 0:4.

“Kindlasti kahju, et kaotasime,” tunnistas peatreener Jan Važinski. “Samas võib plussina välja tuua selle, et olime väljakul organiseeritud, meeskond teadis, mis nad saavad, kus nad saavad. Profivõistkonnaga ei ole meil kunagi kerge.”

Kuressaare linnastaadionil mängitud kohtumises lõid FC Flora väravad 65. ja 79. minutil Mark Anders Lepik, 90+2. Zakaria Beglarišvili ja 90+4. Erik Sorga. Kaks viimast tabamust võis kanda ka selle arvele, et võõrustajad soovisid kindlasti väravaga vastata ja jätsid kaitseliinid hõredaks.

“Kui kaks viimast lisaminutitel löödud väravat välja arvata, mul meeskonnale etteheiteid ei ole,” märkis Jan Važinski. “Aga on vaja ikka lõpuni mängida ning viimased minutid oleks võinud olla paremad ja kindlasti nad kõigil kripeldavad. Aga võistkond on tubli, võitlesime kõvasti, sest kui vastased hakkasid juba 30. minutil lugema mitu sekundit on pall väravavahi käes, siis tegime nende elu ikka natuke raskeks, kui nad olid endast väljas.”

Jan Važinski sõnul panustati mängus kaitsele ja vasturünnakutele. “Profivõistkonna vastu muud moodi ei saa kui lähtuda kaitsest ja otsida oma võimalusi vasturünnakutel,” selgitas ta, lisades, et esimesel poolajal oli kõige ohtlikum situatsioon Maarek Suursaarel, kelle löögist pall Flora väravaposti tabas.

“Esimese väravani käis tõsine võitlus. Loomulikult kahju et sellised olukorrad juhtuvad, kuid meie eksimused kasutatakse kiirelt ära. Kindlasti tuli neil sellega pinge maha ja tegi nende elu kergemaks.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.