main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Meeskond oma trahvikastis. Allan Mehik

Meeskond oma trahvikastis. Allan Mehik

Flora murdis Kure esimese pooltunniga

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
17.05.2022
22:33

Jalgpalli Premium liigas otsustas FC Flora kodus FC Kuressaare mängusaatuse esimese pooltunniga, kui löödi neli vastuseta väravat ja vormistati 4:0 võit.

Tallinnas A. Le Coq Arenal mängitud kohtumises lõid võõrustajate poolt väravad Rauno Alliku 10., Sergei Zenjov 11., Daniil Kuraksin 18. ja  Martin Miller 30. minutil. Kure mehed jäid hätta Flora mängutempoga ja peamiselt tegeleti kaitsetööga. Teisel poolajal mäng võrdsustus ja oma momendid olid ka Kure meestel, kuid eesmärgile seekord ei jõutud.

„Me kaotasime tugevale vastasele,“ tõdes peatreener Roman Kožuhhovski. „Paradoks on samas selles, et esimese poolaja alguse võib kanda treeneri arvele. Ma oleks pidanud rutem muutusi tegema, aga ei teinud. Esimesed 18 minutit olid rasked ja löödi kolm väravat. Asi oli detailides, millele oleksin pidanud reageerima.“

Roman Kožuhhovski sõnul rääkis ta vaheajal meeskonnale vajalikud nüansid üle ja mäng paranes. „Siis olime päris heal tasemel,“ leidis ta. „Aga Flora on alati favoriit, sest on Flora ja isegi halva päeva korral on nad Flora. Isegi, kui mitmed liidrid on puudu on tegu tugeva vastasega, teadsime sellest, kuid tahtsime ikkagi oma mängu peale suruda, aga ei õnnestunud.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.