main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Nikita Komissarov on väljakutseks valmis. FC Kuressaare

Nikita Komissarov on väljakutseks valmis. FC Kuressaare

FC Kuressaarega liitus Nikita Komissarov

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
18.07.2019
10:10

FC Kuressaare täiendas oma ridu 19-aastase FC Flora U21 meeskonna poolkaitsja Nikita Komissaroviga.

Nikita Komissarov ütles, et ta tahab mängida Premium liigas ja ta soovib esindada FC Kuressaaret. “Eesmärk on näidata oma kõige paremat mängu,” ütles noor poolkaitsja, lisades, et ta soovib end tõestada ja näidata, et on võimeline meistriliigas mängima.

Oma tugevuseks peab Nikita Komissarov tehnikat ja viimast söötu, just sellega loodab ta olla oma uuele meeskonnale väljakul kõige kasulikum. “Trennis on mind meeste poolt hästi vastu võetud ja kõik on olnud positiivne,” märkis Nikita Komissarov.

FC Kuressaare juhatuse liige Elari Valmas ütles, et tegu on väga hea mängumehega ja hooaja teises pooles on iga lisakäik vajalik. “Nikitat saame kasutada erinevatel positsioonidel, kuid teame tema teravat ja täpset söötu ning just seda me oma rünnakutes vajame,” lausus ta.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.