main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Renno Soosaar treeninglaagris. Alver Kivi

Renno Soosaar treeninglaagris. Alver Kivi

FC Kuressaarega liitus kaitsja Renno Soosaar

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
14.02.2018
08:29

Peatselt algavaks jalgpalli Premium liiga hooajaks valmistuva FC Kuressaarega liitunud 19-aastane kaitsja Renno Soosaar usub, et meeskonnal on head võimalused püsima jääda.

“Muljed on väga head,” tõdes eelmisel hooajal esiliigas FC Flora U21 meeskonnaga ka FC Kuressaare vastu mänginud Renno Soosaar. “Kindlasti läheb raskeks, aga tabelilõpus annab Kalevi, Viljandi ja Pärnuga pusida ning nad on täiesti mängitavad.”

FC Kuressaare plussiks peab Raasiku FC Joker kasvandik ja noortekoondise kandidaat Renno Soosaar meeskonnavaimu. “Tahtmine on väga tugev ja pingutatakse palju,” märkis ta. “Juurde on võimalik panna palliga mängus ning katsuks rohkem palli hoida ja mitte kiirustada. Ise tahaks nagu iga kaitsja, teha mis tahes, peamine mitte väravat lasta. Kolme kaitsjaga mänguga pole ma veel harjunud, sest Floras mängisime nelja kaitsjaga. Aga päris meeldib selline formatsioon.”

Peatreener Jan Važinski hinnangul on Renno Soosaar füüsiliselt tugev ja ta täidab kõik kaitsjale ettenähtud ülesanded. „Ta on puhas kaitsemängija, keda mingil muul positsioonil kasutada ei saa ja kõigepealt ootan temalt stabiilsust,“ märkis Važinski.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.