main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Oliver Rass hindas saavutuse töövõiduks. Allan Mehik/soccernet

Oliver Rass hindas saavutuse töövõiduks. Allan Mehik/soccernet

FC Kuressaare võttis valitsevalt meistrilt viigipunkti

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
27.04.2019
22:25

Eesti meeste jalgpallimeistrivõistluste Premium liigas otsis valitsev meister Nõmme Kalju FC paremalt ja vasakult, siitnurgast ja sealtnurgast, tsenderduste ja läbijooksudega murda FC Kuressaare kaitseliini, kuid kollasärgid olid ülesannete kõrgusel ja tasuks koduplatsil väravateta viik.

“No selline tulemus valitseva meistri vastu on meie jaoks kindlasti kordaminek,” rääkis Kure peatreener vahetult pärast kodusel Kure Arenal mängitud kohtumist. “Usun, et see annab kõigile meestele motivatsiooni edasi panna ja kindlasti on meil isu veelgi enamaks. Tahaks loota, et tänavu õnnestub veel nii mõnigi punkt tugevamatelt hammustada.”

Kalju oli kindlalt domineerivam pool ja meeskond omas ka mitu head võimalust skoori teha, kuid kaitsjate otsustav tegutsemine, väravavaht Roland Küti head tõrjed ja õnn aitasid võõrustajaid hoida taga nullis. Samas panustati ise vasturünnakutele, loodi ka võimalusi ja parim oli Sander Lahel, kelle löögist pall napilt väravast mööda lendas.

“Kaitses oli meil kord majas ja Kalju vastu mitte sisse lasta on hea töö,” tunnistas Jan Važinski. “Oleme siin saanud asjad toimima, aga rünnakuga on meil jätkuvalt probleeme ja peame sellega töötama.”

FC Kuressaare poolkaitsja Oliver Rass ristis viigi töövõiduks. “”Töö pealt tuli ja väga raske oli,” tõdes ta. “Esimesel poolajal oli päikesega eriti palav, aga terve meeskond võitles tublilt ja võtsime selle ühe punkti ära. Ikka lootsime, et äkki saame kolm punkti ka kätte. Neil on mõõn, aga küll tulevad välja sellest, sest nad on tegelikult head.”

Oliver Rassi hinnangul toimis mängule valitud taktika päris hästi. “Lõpus Roland pidi paaril korral päästma, aga hoidis oma puuri ikkagi puhtana. Kõigilt on oluline punkt kätte saada, aga tänase plussiks on see, et see tuli eelmise aasta meistrilt,” lausus poolkaitsja.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.