main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Võistkond väljateenitud autasudega. FC Kuressaare

Võistkond väljateenitud autasudega. FC Kuressaare

FC Kuressaare tüdrukud Summer Cupil kolmandad

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
02.07.2018
18:09

Nädalavahetusel mängitud rahvusvahelisel noorte jalgpalliturniiril Pärnu Summer Cup 2018 sai FC Kuressaare tüdrukute võistkond kolmanda koha.

Turniiril osales 10 võistkonda, kes jaotati kahte alagruppi. Esimeses sisse elamise mängus viigistati JK Tabasalu II võistkonnaga 1:1. Järgmistes mängudes saadi juba ennast tunduvalt paremini käima ning Pärnu JK ja FC Elva alistusid vastavalt 3:1 ja 2:0.

Viimasele mängule mindi vastu alagrupiliidritena ning lasti treener Reivo Vinteri hinnangul end liiga lõdvaks. Soomlaste võistkonnalt RiPS tuli vastu võtta 2:4 kaotus, kuid alagrupi teine koht viis võistkonna siiski poolfinaali.

Poolfinaalis kaotati väga kõva võitluse järel viimase sekundi väravast Tabasalu I võistkonnale 0:1, mis tähendas et mängitakse 3.-4. koha mängu. Seal saadi soomlastelt magus revanš ja 2:0 võit andis tulemuseks pronksmedalid.

“Turniiri käigus saime mitu väga olulist asja mängus parandada ja viimased kaks mängu olid ikka väga head,” rääkis Reivo Vinter. “Olen tulemuse ja arenguga kindlasti väga rahul ja ka tüdrukud on medalite üle äärmiselt õnnelikud.”

Võistkonnas mängisid Kristina Teern, Victoria Vihman, Helina Tarkmeel, Liise Lindau, Kaili Lilles, Liisu Lilles, Marie Puust, Marii Silts, Greteliis Nisu, Sessely Järvalt, Kristi Tuuling, Annabel Metsalu

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.