main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Poisid tribüünidel koos esindusmeeskonna mängijatega. FC Kuressaare

Poisid tribüünidel koos esindusmeeskonna mängijatega. FC Kuressaare

FC Kuressaare tublimad poisid käisid koondisemängul

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
07.09.2019
11:49

FC Kuressaare premeeris oma tublimat esindusmeeskonna mänge külastanud treeninggruppi reisiga pealinnas A.LeCoq Arenal mängitud EM-valikmängule Eesti ja Valgevene koondiste vahel.

Kogukonnajuht Liina Tamm ütles, et kõik treeninggruppide liikmed on saanud end enne mängu väravas registreerida ja kõige aktiivsemad on olnud 2009. aastal sündinud poiste grupp. See tõi neile ka väljateenitud reisi. “Nad on olnud väga tublid mängudel käijad ja loodetavasti teevad nad seda ka tulevikus,” lisas ta.

Võistkonna treener Jan Važinski ütles, et emotsioonid olid suurepärased. “Mulle meeldis, kuidas nad väljakul nähtut arutasid, neil oli huvitav vaadata ja kindlasti said poisid edaspidiseks hea annuse motivatsiooni,” lausus ta.

Poisid ise ütlesid pärast mängu, et jäid reisiga väga rahule ja ainult Eesti koondise 1:2 kaotus neid ei rahuldanud. Koondislasi siiski ei kritiseeritud, etteheiteid tehti mängu vilistanud kohtuniku aadressil.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.