main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Maarek Suursaar viis meeskonna juhtima. Alver Kivi

Maarek Suursaar viis meeskonna juhtima. Alver Kivi

FC Kuressaare sättis mänguvormi Läänemaa vastu

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
08.09.2019
16:26

Jalgpalli Premium liiga otsustavateks kohtumisteks valmistuv FC Kuressaare esindusmeeskond lihvis oma koostööd teises liigas Läänemaa JK vastu ning võitis teisel poolajal Maarek Suursaare ja Otto-Robert Lipu väravatest 2:0.

Haapsalu linnastaadionil FC Kuressaare II-na mänginud meeskonda juhendanud peatreener Dmitrijs Kalašnikovs ütles, et meestele on koondisepausi ajal vaja mängupraktikat ja seepärast otsustas ta seda võimalust kasutada.

“Meeskonnale, kes sai liigas viimati võidurõõmu maitsta neli kuud tagasi ja on muudkui kaotanud oli võitu vaja,” lausus ta. “Me ei mänginud halvasti, teisel poolajal oli meil suur ülekaal ja oleks võinud lüüa ka kümme väravat. Meil on vaja saavutada enesekindlust, et järelejäänud mängudes midagi saavutada.”

Viimased nädalad on meeskond treeninud koguni kaks korda päevas ja ka Läänemaa vastu mindi selle pealt. “Püüame midagi muuta, et teha imet,” märkis Dmitrijs Kalašnikovs, lisades, et meeskonnal on vaja leida sisemised reservid.

“Kui erinevates liigades toimunule vaadata, siis ei ole eriti võimalik sellise kaotusteseeria järel püsima jääda. Praegu pole vaja rääkida miks ja kuidas nii juhtus. Praegu on vaja mõelda, kuidas edasi minna ning kui eesmärk on täidetud, siis teha kokkuvõtted, miks niimoodi juhtus.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.