main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Märten Opp palliga. FC Kuressaare

Märten Opp palliga. FC Kuressaare

FC Kuressaare poolkaitsja Märten Opp sai koondisekutse

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
07.02.2017
08:09

Lisaks FC Kuressaare poolkaitsjale Karmo Pajule sai kutse Eesti U19 II koondise kogunemisele ja sõprusmängule U18 koondise vastu ka keskväljamees Märten Opp, kellele avaneb selline võimalus esmakordselt.

“Muidugi tuli mulle see üllatusena ja kuigi Karmo minek oli teada juba mitu päeva varem polnud mul sellisest võimalusest aimugi,” tunnistas Märten Opp, kes võttis kutse rõõmuga vastu.

“Mõtlesin, et lähen ikkagi, kuigi ei tunne ennast praegu palliga eriti kindlalt. Kindlasti saab hea uue kogemuse. See tähendab head võimalust, mida iga päev ei teki ning see võib olla hea võimalus, et tulevikus tõsisemalt jalgpalliga tegeleda.”

Samas Märten Opp endale koondisse saamist eesmärgiks veel ei paneks. “Lähen lihtsalt annan endast parima ja vaatab, kuidas läheb,” lausus ta.

FC Kuressaare peatreeneri kohusetäitja Sander Viira ütles, et Märten Opil on vajalik talent olemas. “Ta saab nüüd ennast koondise treeneritele näidata ja ka klubile on see positiivne, kui kaks selle vanuse noormeest on koondises. Se tähendab, et teeme tööd õiges suunas,” märkis ta.

Laager ja mäng toimuvad 7.-8. veebruaril Tallinnas Eesti Jalgpalli Liidu sisehallis.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.