main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Võidukas võistkond. FC Kuressaare

Võidukas võistkond. FC Kuressaare

FC Kuressaare poisid Tallinnas võidukad

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
27.11.2017
17:48

FC Kuressaare 2005. aastal sündinud poisid võitsid Tallinnas jalgpalliliidu sisehallis toimunud turniiril Rõõm jalgpallist esikoha, laskmata endale lüüa ühtegi väravat.

FC Kuressaare võitis Tallinna JK Kalev Jüri 1:0, Nõmme Kalju 1:0, Kose JK 1:0, poolfinaalis Tallinna FC Levadia 1:0 ja finaalis JK Kalev Jüri taas 1:0. „Tulemus polnud tähtis, aga mängu oli,“ rääkis treener Sander Viira. „See oli poistele kindlasti kasulik ja olen nendega rahul. Esimene mäng oli pisut rabe, aga teistes kontrollisime mängu ja suutsime taga hoida nullis.“

Mängisid: Marten Nuut, Henri Aus, Gregor Koppel, Oliver Sild, Robert Luks, Oskar Link, Karro Vatsfeld, Andri Rõõmus, Martin Truverk, Rasmus Mäeorg, Raul Arus, Uku Kassuk, Karlos Tänav, Markkus Tamm, Oliver Valk

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.