main banner
Saaremaa Spordisõber logo
FC Kuressaare poisid Riias kolmandad

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
26.02.2020
09:52

FC Kuressaare 2009 grupp osales kahel päeval Lätis Riia Cupil, kus esimesel päeval saadi 4. ja teisel kolmas koht.

Mõlemal päeval oli FC Kuressaarel viis vastast. Treener Jan Važinski ütles, et algus oli raske, sest kohalikud võistkonnad on mänginud igal nädalavahetusel, meil on olnud aga pikem mängupaus.

“Mängupraktikat ei olnud, kuid iga mänguga saime paremaks,” lausus peatreener. “Saime hulgaliselt kogemusi, sest vastas olid lätlased ja leedukad. Nad on hoopis teistsugused vastased, tehnilisemad ja paindlikumad. Samas ei saa öelda, et nad oleks meist üle olnud. Tulemusega võib igati rahul olla.”

Mängisid: Oskar Teern, Steven Kuusk, Regon Jalak, Uku Vesberg, Karl Mattias Kahju, Taniel Vares, Reio Viil, Rasmus Lõhmus, Ruudi Kull, Mairold Õispuu, Steven Mägi, Hugo Sarapuu, Markus Targem.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.