main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Treener Maarek Suursaar koos oma kasvandikega. Alver Kivi

Treener Maarek Suursaar koos oma kasvandikega. Alver Kivi

FC Kuressaare noorimad said esimese võistluskogemuse

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
05.11.2018
16:30

FC Kuressaare 2011. aastal sündinud mängijad osalesid pühapäeval Tallinnas turniiril “Rõõm jalgpallist”, mis oli neile esimene kord osaleda välisturniiril.

FC Kuressaare I saavutas 3. koha ja FC Kuressaare II 12. koha. “Kuna poistel oli see esimene omavanuse klassi turniir ja esimene mandril mängitud turniir, siis ei olnud vastaste tasemest aimugi,” rääkis treener Maarek Suursaar.

“Turniiri eesmärk oli minna nautima jalgpalli ja saada kõvasti kogemusi. Lisaks aga saime ka medalid ja karika. Olen positiivselt üllatunud ja väga rahul lastega. Sai tehtud vägev turniir ja koguti rohkelt kogemusi!”

Fc Kuressaare I: Karoli Teern, Markus Vinter, Artur Sall, Steven Caspar Koovisk, Ian Vares, Lucas Mölder.

FC Kuressaare II: Kaspar Sääsk, Ats Gregor Kasin, Laas Andreas Loodus, Oskar Ormus, Martti Mesila, Trevo Välisson, Otto Pastak ja Tristen Pildre.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.