main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Võidukas võistkond. FC Kuressaare

Võidukas võistkond. FC Kuressaare

FC Kuressaare neiud võitsid Viimsi Cupi

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
01.03.2020
21:40

FC Kuressaare U17 tüdrukud võitsid pühapäeval jalgpalliturniiri Viimsi Cup.

Treener Reivo Vinter ütles, et tegemist oli hooajaeelse turniiriga, kus sai proovida erinevaid asetusi ning samuti ka erinevaid mängijaid erinevatel positsioonidel. „Mängupilt oli algul üsna rabe, kuid alagrupis tulime lõpuks kolme võidu ja ühe viigiga esikohale,“ lausus ta.

Poolfinaalis mängis FC Kuressaare Saku Sportinguga 0:0 ja suutise penaltiseeria enda kasuks pöörata. Kui enne finaali mängiti kõik kohtumised kolme kaitsjaga ja ei olnud päris enda mängu veel üles leitud, siis finaalis otsustas Reivo Vinter mängida nelja kaitsjaga ja rohkem klassikalisema asetusega. Siis saadi oma mäng ilusti käima  ja võeti üpris kindel 2:0 võit.

„Ilmselt oli see asetus mängijatele kõige mugavam ja nad ei pidanud liiga palju üle mõtlema, vaid said instinktide pealt mängida,“ leidis treener. „Turniiri põhieesmärk sai lõpuks kindlasti täidetud, ehk leidsime omale sobiva stiili, kuidas liigahooaega alustada. Loomulikult on tore, et see meile ka esikoha tõi.“

Võistkonnas mängisid Victoria Vihman, Liisi Koppel, Marii Silts, Liisu Lilles, Annabel Metsalu, Kristi Tuuling, Marie Puust, Helina Tarkmeel, Kaili Lilles, Liisu Koppel, Kristina Teern ja Liise Lindau

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.