main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Võidukas võistkond. Pärnu Summer Cup

Võidukas võistkond. Pärnu Summer Cup

FC Kuressaare neiud võitsid Pärnu Summer Cupi

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
30.06.2019
14:17

FC Kuressaare U16 tüdrukud alistasid Pärnus mängitud rahvusvahelisel jalgpalliturniiril Summer Cupil kõik vastased ja krooniti lõpuks ka võitjaks.

“Ma arvan, et tegu oli päris kõva turniiriga, sest kohal olid lätlased ja soomlased ning Eesti paremik,” rääkis võistkonna treener Reivo Vinter. “Tase oli väga ühtlane ja kõik pea sama tugevad, seepärast on see saavutus uskumatu nii mulle, kui tüdrukutele. Lootsime, et läheme medalite järele, aga võita küll ei julgenud. Turniiri käik näitas aga, et oleme selleks võimelised.”

FC Kuressaare võitis JK Tabasalu 3:1 (3 väravat Kristina Teern), FC Iecava 1:0 (lätlaste omavärav), FC Honka 6:0 (Kristina Teern 3, Helina Tarkmeel 1, Kaili Lilles 2), FC Flora 1:0 (Kristina Teern), FC Elva 1:0 (Kristina Teern) ja Pärnu JK 3:1 (Kristina Teern 1, Kaili Lilles 1, Marii Silts 1).

“Mängupildi poolest olid kõik võrdsed, aga meil olid individuaalsed oskused paremad,” tõdes Reivo Vinter. “Kristina valiti ka turniiri parimaks mängijaks ja tema vastu polnud vastastel kaitses midagi vastu panna. Peab ütlema, et ta on naiskonnas kõvasti juurde pannud.”

Reivo Vinter avaldas lootust, et tüdrukud said väga palju motivatsiooni juurde ja edukalt jätkatakse ka meistrivõistlustel. “Katsetasime siin erinevaid asetusi ja muudame vist ka edaspidi oma taktikat, sest leidsime turniiril mitmeid uusi käike,” märkis treener.

Mängisid: Kristina Teern, Helina Tarkmeel, Kaili Lilles, Liisu Lilles, Liise Lindau, Marie Puust, Marii Silts, Victoria Vihman, Annabel Metsalu, Sessely Järvalt, Annabel-Maria Kuusikmaa, Kristi Tuuling, Pilleriin Pohlak.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.