main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kristina Teern lõi kaks väravat. Allan Mehik

Kristina Teern lõi kaks väravat. Allan Mehik

FC Kuressaare naiskonnale Jõhvis raske viik

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
28.06.2020
17:12

Eesti naiste jalgpallimeistrivõistluste esiliigas tuli FC Kuressaare võõrsil Jõhvi FC Phoenixi vastu 0:2 kaotusseisust väljas ja tüüris kohtumise 2:2 viigisadamasse.

„Polnud täna meie päev,“ tõdes peatreener Roland Kütt. „Valitsevad kahetised tunded. Mängupildi järgi oleks me pidanud võitma, aga teisest küljest näitasime iseloomu ja saime raskest seisust viigi.“

Võõrustajad asusid kuumas ilmas kiirelt 2:0 juhtima. „Olime šokis,“ tõdes Roland Kütt. „Oli näha, et meil oli seljataga pikk reis, palav ilm ja harjumatu muruväljak. Postid ja latid kolisesid, kuid midagi ei tulnud välja.“

Roland Küti sõnul rahunes naiskond vaheajal maha ja uuesti väljakule minnes saadi ka pressing toimima. Kristina Teerni tabamused 75. ja 80. minutil tagasid vähemalt 1 viigipunkti.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.