main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kristina Teern lõi jälle kübaratriki. Alver Kivi

Kristina Teern lõi jälle kübaratriki. Alver Kivi

FC Kuressaare naiskond võitis teise liiga

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
06.10.2019
16:45

FC Kuressaare naiskond alistas võõrsil Põlva FC Lootos II 4:1 ja kindlustas sellega endale voor enne jalgpallimeistrivõistluste lõppu teise liiga võidu.

Kuna FC Kuressaare on kogunud 14 mänguga 33 punkti ja lähim jälitaja Pärnu JK Vaprus 29 punkti kuulub enne järgmisel pühapäeval kodus mängitavat viimast kohtumist Narva JK Transiga liigavõit saarlannadele.

“Me kindlasti väärisime seda võitu, sest vääratasime hooajal kõige vähem,” märkis peatreener Roland Kütt. “Õhkkond viimasel mängul oli rahulik ja üleliigset pinget ei olnud. Suutsime hoida pea külmana ja võtsime kokkuvõttes selle, mis meile sel aastal kuulub.”

Põlva Lootospargis mängitud kohtumises viis Kristina Teern Kure 1:0 juhtima, kuid see seis püsis päris kaua, kuni Eva Ratas lõi 2:0. Väike pinge tekkis siis, kui võõrustajad vähendasid enda kaotusseisu 1:2-le, kuid Teerni kaks tabamust panid asjad lõplikult paika.

“Tüdrukud olid tublid ja suutsid Põlvas asja ära otsustada,” rääkis Roland Kütt. “Saime ülesandega hakkama ja ei jätnud asju viimaseks mänguks. Olen oma mängijate üle väga uhke.”

Mängisid: Johanna Priske, Annabel Metsalu, Karmen-Kelsi Kruut, Gerly Ots, Eliisa Saar, Eva Haavel, Elis Armuand, Kristina Teern, Eva Ratas, Kerli Kask ja Marie Puust.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.