main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Liisa Mere lõi viigivärava. Alver Kivi

Liisa Mere lõi viigivärava. Alver Kivi

FC Kuressaare naiskond viigistas Nõmme Kalju duubliga

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
12.07.2015
23:21

FC Kuressaare naiskond tuli Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliigas välja 0:2 kaotusseisust ja viigistas Nõmme Kalju FC II-ga 2:2.

Leisi staadionil mängitud kohtumises kaotasid saarlannad esimese poolaja 0:2. Kuressaare oli väljakul küll domineerivamaks pooleks, kuid külalistel lubati lüüa vasturünnakutest kaks väravat. Andis tunda, et naiskonna liider Ulrika Tülp ei saanud kollaste kaartide tõttu seekord mängida, sest realiseerimine jättis soovida.

Teisel poolajal mängupilt suurt ei muutunud, kuid nüüd jõudsid eesmärgile ka võõrustajad. Annemari Pruul sai pika palli kaitsjate selja taha ja lõi 10 meetrilt lati alla seisuks 1:2.

Viigivärava lõi Liisa Mere, kes murdis äärelt sisse ja lõi värava ettenurka. Rohkem korralikke võimalusi luua ei suudetud.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.