main banner
Saaremaa Spordisõber logo
FC Kuressaare naiskond. Roland Kütt

FC Kuressaare naiskond. Roland Kütt

FC Kuressaare naiskond piirdus alagrupiturniiriga

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
29.12.2018
15:30

Tallinnas Kalevi spordihallis mängitud traditsioonilisel jalgpalli Aastalõputurniiril sai FC Kuressaare esi- ja teise liiga naiskondade arvestuses alagrupis ühe viigi ning poolfinaali ei jõudnud.  

Alagrupi esimeses kohtumises mängiti 0:0 Tartu JK Tammeka II-ga, siis kaotati Pärnu JK Vaprusele 0:1 ning kolmandas kohtumises Saku Sportingule 0:3. See tähendas alagrupis 1 punkti ja neljandat kohta.

Treener Roland Kütt ütles, et esimese kohtumise oleks pidnud võitma, teine oli võrdsete mäng, kus vastased kasutasid oma võimaluse ära ja kolmandas oli Saku kindlalt parem. “Me ei löönud lihtsalt ise oma võimalusi ära, kuigi tabasime nii latti, kui posti,” lausus ta.

Mängisid: Johanna Priske, Gerly Ots, Eliisa Saar, Grete Jõgi, Anne-Mai Alas, Kätlin Vinter, Liis Jaaku, Triin Tedrekull, Kateriin Kuusk, Heddi Pruul, Kerli Kask, Kätriin Tamm, Karmen Kelsi Kruut

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.