main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Eva Haavel läbimurdel. Alver Kivi

Eva Haavel läbimurdel. Alver Kivi

FC Kuressaare naiskond langes Kalju vastu viimasel minutil

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
11.08.2019
17:10

Naiste jalgpalli karikavõistluste 1/16 finaalis kaotas FC Kuressaare esiliigas mängivale Nõmme Kalju FC-le pärast 1:1 lõppenud normaalaega kohtumise 120. minutil löödud väravast 1:2.

“Tuju ei ole muidugi kõige parem,” tunnistas treener Roland Kütt. “Emotsioon on pärast sellist mängu väga kurb, sest mängisime ju hästi, aga lõpus oli meie jaoks kahjuks liiga palju ebaõnne.”

Kuigi võõrustajad võitsid esimese poolaja 1:0, suutis Kure naiskonna Eva Haaveli väravast viigistada ja tüürida kohtumise lisaajale. “Oli võrdne mäng,” tõdes Roland Kütt. “Me mängisime vahetusteta ja väsimus hakkas seepärast lõpus tunda andma. Aga samas on palju positiivset kaasa võtta, sest nägime, et esiliiga naiskondade vastu on võimalik mängida küll ja küll. Mänguliselt olime tegelikult täiesti võrdsed.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.