main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Õnnelik naiskond. Margus Kuusk

Õnnelik naiskond. Margus Kuusk

FC Kuressaare naiskond jätkab esiliigas

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
04.11.2018
17:49

Eesti naiste jalgpallimeistrivõistluste esiliiga üleminekumängude korduskohtumises võitis FC Kuressaare võõrsil Tartu JK Tammeka II 1:0 ja jätkab ka järgmisel hooajal mängimist samal tasemel.

Kuna esimene kohtumine Kuressaares lõppes nädala eest 1:1 viigiga oli Kuressaarel vaja saada võit või avakohtumises saavutatust suurema skooriga viik. Kindlasti oli vaja lüüa värav ja võimalusel hoida enda oma puhtana.

“Alustasime normaalselt,” rääkis peatreener Roland Kütt. “Palli valdamine ja mäng oli esimesel poolajal meie käes, aga tegime palju lihtvigu ja ise tegelikult vastase jaoks rünnakutel ohtlikuks ei saanudki.”

Esimene poolaeg lõppes 0:0 ja see seis sobis võõrustajatele. Asi otsustati 60. minutil, kui Katerin Kuuse kauglöök Tammeka väravaposti äärde oli täpne ja tablool olid saarlannadele sobivad numbrid 1:0.

Seejärel mäng võrdsustus ja viimased 15 minutit oli FC Kuressaare tugeva surve all. “Aga pidasime vastu,” tõdes Roland Kütt. “Mäng läks lõpuks ikka väga närviliseks, nemad surusid ja meie kaitsesime ning kokkuvõttes oli põnev.”

Roland Kütt ütles, et hooaja eesmärk oli püsimajäämine, kuigi kindlasti ei soovitud seda teha läbi üleminekumängude. “Tegime ise enda elu keeruliseks, aga tulime raskest seisust välja. Oli teada tuleb keeruline, aga oli raskem kui arvasime. Lõpp hea ja kõik hea, väärime kohta esiliigas.”

Kastanid tõid tulest välja Johanna Priske, Eliisa Saar, Anne-Mai Alas, Heddi Pruul, Lisette Karja, Triin Tedrekull, Gerly Ots, Kateriin Kuusk, Elis Armuand, Kerli Kask, Marilis Remmel ja Grete Jõgi.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.