main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Enne kohtumise algust edastas naiskond sõnumi, et on vastu koolivägivallale. Allan Mehik

Enne kohtumise algust edastas naiskond sõnumi, et on vastu koolivägivallale. Allan Mehik

FC Kuressaare naiskond alustas kaotusega

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
06.04.2018
20:18

FC Kuressaare naiskond pidas Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliigas avakohtumise kodus Pärnu JK II vastu ja kaotas 0:5.

Kuressaare kunstmuruväljakul suutsid võõrustajad Eesti parima naiskonna duublile esimesel poolajal südikalt vastu seista, kuigi jäädi kaotusseisu 0:2. Teisel poolajal tõid vastased ründesse Ulrika Tülpi ja 0:5 kaotus oli tõsiasi.

Treener Roland Küti hinnangul mängis naiskond kaks erinevat poolaega, kusjuures vastutuult mängiti paremini, kui allatuult. “Esimene poolaeg näitas, et oli palju positiivseid asju ja tõstaks esile distsipliini ja võitlustahte. Teisel poolajal toimus pärast kolmandat väravat murdumine. Mõned valed otsused ja kaitses eksimised said määravaks.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.