main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kristina Teern tegi kübaratriki. Alver Kivi

Kristina Teern tegi kübaratriki. Alver Kivi

FC Kuressaare naiskond alistas võõrsil Transi

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
26.05.2019
19:39

Kuigi FC Kuressaare naiskond kaotas Eesti jalgpallimeistrivõistluste teises liigas võõrsil JK Narva Transile poolaja 2:3, pöörati kohtumine enda 5:3 võiduks.

“Esimesel poolajal olime lohakad, mängijad ei saanud aru, kuidas kaitses mängida ja nurgalöökide ajal olime raskustes,” rääkis treener Roland Kütt. “Teisel poolajal saime kaitse pidama ja lõime ees võimalusi. Olime positiivsed, ei lasknud kaotusseisus pead norgu ja tegime õiged järeldused.”

Kübaratriki sai kirja Kristina Teern, ühe tabamuse lisas Marie Puust ja oma esimese värava FC Kuressaare kasuks lõi Triin Tedrekull.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.