main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Elis Armuand võitleb palli pärast. Alver Kivi

Elis Armuand võitleb palli pärast. Alver Kivi

FC Kuressaare naised kaotasid kodus

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
05.08.2018
15:58

FC Kuressaare naiskond andis jalgpallimeistrivõistluste esiliigas kodusel Kure Arenal FC Flora duublile lahingu, kuid kaotas ikkagi 2:4.

FC Flora asus mängus 3:0 juhtima, saades ühe värava kirja penaltist. Enne poolaja lõppu lõi Elis Armuand ühe värava tagasi. Teisel poolajal realiseerisid mõlemad naiskonnad veel ühe penalti, saarlannade poolt oli edukas Kateriin Kuusk.

“Kuni esimese poolaja joogipausini mängisime hästi, siis andsime mängu pisut käest ja lõpp läks käest ära,” rääkis peatreener Roland Kütt. “Teisel poolajal muutsime formatsiooni ja mäng läks paremaks. Ei saa öelda, et vastane oleks üle olnud, aga õnne jäi puudu.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.