main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Lõdvestusjooksul. Alver Kivi

Lõdvestusjooksul. Alver Kivi

FC Kuressaare meeskond annab koduses laagris viimase lihvi

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
10.02.2018
14:29

Kahel järgmisel nädalavahetusel toimus meeskonnale Kuressaares treeninglaager, kus antakse eelseisvale Premium liiga hooajale viimane lihv.

Peatreener Jan Važinski ütles, et Kuressaare kusntmuruväljakul toimuva treeninglaagri eesmärk on paranada ja lihvida meeskonna kokkumängu. „Meil on palju nüansse, mida arendada,“ lausus ta. „Me peame õppima kuidas ühiselt palliga tegutseda, kuidas mängida palli kaotamise järel pressingut ja kuidas standard olukordades nii kaitses, kui rünnakul tegutseda.“

Jan Važinski sõnul on meeskond siiani saanud Taliturniiril küll koos mängida, aga trennid on toimund Kuressaare ja Tallinna meestele eraldi. Liitunud on ka uued mängijad kellele üritatakse meeskonnaga liitumine muuta sujuvaks. „Tahame, et nad tunneks end võistkonna täieõiguslike liikmetena,“ selgitas peatreener.

Tallinnas on trenne vedanud Sander Laht ja Urmas Rajaver, Kuressaares Sander Viira. Jan Važinski hinnangul on senine treeningtöö kulgenud plaanipäraselt. „Mängijad on ka ise palju vaeva näinud, sest nad pole viimase kolme aastaga nii suure koormusega treeninud, aga en ette valmistada Premium liigaks muud moodi ei saa,“ märkis ta.

Tähtsal kohal saab olema taktikaline ettevalmistus ja enne pealelõunast trenni analüüsitakse, mida ja miks tehakse. „Selgitan meestele, millised on meie taktikalised variandid liigas edukalt mängimiseks,“ rääkis Jan Važinski.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.