main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Elari Valmas viis meeskonna penaltist juhtima. Alver Kivi

Elari Valmas viis meeskonna penaltist juhtima. Alver Kivi

FC Kuressaare mängis Pärnu Vaprusega viiki

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
03.02.2018
09:21

Tallinnas Eesti Jalgpalli Liidu hallis mängitud Taliturniiri kohtumises tegi FC Kuressaare Pärnu JK Vaprusega 1:1 viigi.

Elari Valmas viis FC Kuressaare 16. minutil penaltist 1:0 juhtima, kuid 53. minutil lõi Tõnis Vihmoja samuti penaltist lõppseisuks 1:1. Kohtumise esimesel poolajal oli saarlastel suur ülekaal.

“Paraku oli kas viimane sööt või pakkumine kehv,” rääkis peatreener Jan Važinski. “Teisel poolajal hakkasid nad rohkemkõrgemalt pressima ja teenisid ka penalti ning kokkuvõttes võitluslik viik.”

Jan Važinski hinnangul jätab treeningkoormuse pealt veel värskus soovida, aga meeskond teab mida tahab ja mida oskab. “Kõik mängud oleme mänginud võitluslikult, aga väikeste eksimustega, seepärast annab järgi jäänud ajaga veel kindlasti juurde panna.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.