main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Karmo Paju rõõmustamas sisselöödud penalti ole. Alver Kivi

Karmo Paju rõõmustamas sisselöödud penalti ole. Alver Kivi

FC Kuressaare mängis kaheväravalise edu maha

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
17.06.2017
22:18

Kuigi FC Kuressaare oli koduväljakul Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliigas Tartu JK Welco vastu domineerivamaks pooleks ja juhtis 2:0, suutsid lõpuni võidelnud külalised siiski kohtumise siiski 2:2 viigisadamasse tüürida.

“Jalgpall on selline mäng, kus mängitakse lõpuvileni, täna nii oligi,” tõdes FC Kuressaaret juhendanud Martti Pukk. “Vaheajal rääkisime, et positiivne tulemus tuleb sellele meeskonnale, kelle tahe peale jääb. Welco mehed võitlesid mõlemal poolajal lõpuni ja ju nad ei tahtnud siis sellel pikal sõidul tühjade kätega koju tagasi sõita.”

Kuressaare linnastaadionil mängitud kohtumises viis võõrustajd 44. minutil Maarek Suursaare teenitud penaltist juhtima Karmo Paju. 49. minutil lõi Sander Laht 25 meetril 2:0 ja veidi hiljem oli tal hea võimalus lüüa 3:0 ja mängusaatus ära otsustada. Paraku lendas pall väravast mõõda.

“Kui lõime 2:0 tundus, et mäng on meie käes ja võimalus kolmanda väravaga ka asi ära otsustada,” rääkis Martti Pukk. “Tänapäeva jalgpallis on standard olukorrad aga väga tähtsad, neid tuleb mängida keskendunult ja lõpuni ning selle pealt karistas Welco meid täna ära.”

Võõrustajatele üksikute vasturünnakutega vastanud külalised vähendasid kaotusseisu Taavi Vellema väravast 79. minutil ja viigistasid 88. minutil Marten Marguse tabamusest.

“Ei saa öelda, et me mängisime teisel poolajal kehvasti,” märkis Martti Pukk. “Welco mhed näitasid võitlusvaimu ja sisu, millest meil puudu jäi. Welco sai teenitult oma punkti kätte, me kaotasime aga kaks vajalikku punkti.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.