main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Auhinna andis üle kogukonnajuht Liina Tamm. Allan Mehik/soccernet.ee

Auhinna andis üle kogukonnajuht Liina Tamm. Allan Mehik/soccernet.ee

FC Kuressaare maikuu parimaks valiti Rasmus Saar

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
19.06.2019
09:15

Pärast vigastuspausi FC Kuressaare meeskonnaga jalgpalli Premium liigas üha enam mänguaega teeniv Rasmus Saar valiti klubi poolt maikuu parimaks mängijaks.

“Olen õnnelik ja kindlasti on see au, kui meeskonnakaaslased sind nii tunnustavad,” lausus Rasmus Saar. “Kuigi me ei mänginud nendes mängudes eriti hästi ja mäng ei sujunud kõige paremini andsin endast kindlasti parima.”

Noor poolkaitsja tunnistas, et pärast vigastustest välja tulekut on olnud mängu ja tempoga kohanemine keeruline, kuid vaikselt hakkab ta siiski tippvormi jõudma. “Eeskätt on vaja juurde panna füüsilise poole pealt, aga ka tehnika osas saab paremaks minna,” märkis Rasmus Saar.

FC Kuressaare peatreener Jan Važinski hinnangul on Rasmus Saare sooritused pärast vigastust iga mänguga läinud paremaks. “Rasmuse vorm on tõusuteel ja usun, et tema panus tuleb veel palju suurem. Ta on kiire mängija ja ei karda võtta mängu enda peale,” iseloomustas peatreener oma mängijat.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.